Швидкість
Мінімальний термін виготовлення – від 2 днів
Гарантія до 3-х років
Протягом яких усунемо будь-яку несправність
10 років досвіду
Велике портфоліо виконаних робіт
Швидкість
Мінімальний термін виготовлення – від 2 днів
Гарантія до 3-х років
Протягом яких усунемо будь-яку несправність
10 років досвіду
Велике портфоліо виконаних робіт
Учасники Української асоціації Візуальної Індустрії
Дизайн-проект включає:
Які терміни?
Терміни виготовлення становлять до 1 робочого дня
Вартість — безкоштовно
У разі подальшого замовлення виготовлення світлової вивіски від 10 000 грн
Залиште свої контактні дані і
фахівець зв'яжеться з вами протягом 9 хвилин
Світловий короб із композиту (алюкабонда) — бюджетна альтернатива об’ємним буквам, які мають велику популярність серед підприємств малого та середнього бізнесу. Композитні лайтбокси застосовуються для оформлення невеликих магазинчиків, станцій техобслуговування, лабораторій, салонів краси та багатьох інших закладів.
Лайтбокси з композитного матеріалу виробляються шляхом наскрізної фрезерування фронтальної частини короба, за якою розміщується молочне або різнокольорове оргскло. Світлодіодне підсвічування, розміщене всередині, забезпечує рівномірне та яскраве свічення у темний час доби, привертаючи увагу перехожих та виділяючи вашу вивіску серед конкурентів.
Алюкабонд не пропускає світло, що дозволяє підсвітити лише вирізані літери та символи, створюючи ефектний контраст та зробити зображення чітким. Крім того, композит відрізняється зносостійкістю, довговічністю та привабливим зовнішнім виглядом, що зберігається у первозданному вигляді протягом багатьох років.
Завдяки композитним матеріалам, Ви можете реалізувати найсміливіші дизайнерські ідеї та фантазії для привернення уваги потенційних клієнтів. Замовити виготовлення лайтбоксу з композиту Ви можете у наступних варіаціях.
Ця технологія широко використовується для створення вивісок аптечних пунктів, фасадів мінімаркетів, оформлення вітрин магазинів для тварин та багатьох інших об’єктів. Суть полягає в тому, що на поверхні композитного короба вирізаються літери або інші елементи дизайну, а під ними є цілісний лайтбокс. Це дозволяє створити ефектне підсвічування у місцях вирізу і тим самим привернути увагу аудиторії.
Лайтбокси з прорізними літерами часто інкрустують об’ємними накладними деталями або наклеюють світлодіодну стрічку по периметру, що покращує зовнішній вигляд у темний час доби та робить рекламу помітнішою. При цьому ця технологія обходиться набагато дешевше, ніж виготовлення окремих об’ємних букв.
Це більш дорога технологія виробництва лайтбоксів з композитного матеріалу на замовлення, при якій прозорий товстостінний акрил вставляється в заздалегідь виконані наскрізні отвори в композитній підставі. На фронтальну область акрилу наносяться накладні деталі з різнокольорового або молочного оргскла для кращого розсіювання світла, а всередині розміщується сам лайтбокс.
Перевага лайтбоксів з інкрустацією акрилу полягає в тому, що вони дають можливість підсвітити і фронтальну область, і прозорі торці оргскла. Це створює дуже ефектний і привабливий вигляд, який не залишить байдужим жодного перехожого.
Це чудове рішення для привернення уваги перехожих з різних боків. Вони виготовляються за допомогою технології наскрізного фрезерування, але на відміну від односторонніх коробів мають дві лицьові панелі та кріпляться перпендикулярно до фасаду будівлі. Це дозволяє охопити більший потік людей, що проходять повз, та підвищити ефективність реклами.
Для підсвічування двосторонніх композитних лайтбоксів використовуються торцеві світлодіодні модулі з вузьким спрямованим кутом розсіювання. Вони розташовуються по периметру конструкції та забезпечують плавне та яскраве підсвічування обох лицьової сторони короба.
Двосторонні лайтбокси з алюмінієвого композиту часто встановлюються на вузьких вулицях у комбінації з фасадними вивісками. Це дозволяє охопити більше потенційних клієнтів та підвищити впізнаваність бренду. Вони ідеально підходять для розміщення на перехрестях, прохідних зонах та інших місцях з інтенсивним пішохідним трафіком.
Такі конструкції можуть виглядати зовні як силует товару, логотип фірми або будь-який інший відомий елемент, пов’язаний з брендом. Однак, при опрацюванні дизайну таких конструкцій важливо брати до уваги можливості технології та правила комбінування матеріалів між собою.
Наприклад, неприпустимо клеїти акрилові вставки безпосередньо до передньої частини композитного короба. Це пов’язано з тим, що акрил і композитні матеріали відрізняють фізичні характеристики та ступінь деформації при температурних перепадах.
Це неодмінно призведе до деформації фронтальної панелі короба та порушення клейового шару через кілька років після встановлення. Щоб уникнути цього, виробники використовують спеціальні кишені та монтажні елементи із ПВХ. Це дозволяє надійно зафіксувати акрилові елементи, не склеюючи їх.
Перед виготовленням лайтбоксів із композитного матеріалу, фахівці рекламного агентства затверджують із замовником дизайн майбутньої конструкції. На цьому етапі визначаються розміри, форма, колірна гама та інші важливі параметри.
Після затвердження дизайну починається виготовлення лицьової частини лайтбоксу з композиту. Вона виконується з багатошарового листа, що складається з двох алюмінієвих пластин та полімерного наповнювача між ними. У цьому аркуші методом наскрізного фрезерування на спеціальному верстаті з ЧПУ вирізаються потрібні зображення або літери.
З задньої сторони під вирізані таким чином елементи приклеюється матеріал зі світлорозсіювальними властивостями (акрил). Якщо Ви вирішили замовити лайтбокс із композиту в рідкісному кольорі, який відсутній серед стандартних відтінків акрилу, молочне оргскло може бути обклеєне різнобарвним.
Для забезпечення міцності та надійності лайтбоксу всередині нього створюється силовий каркас із металопрофілю. На ньому передбачається кріплення та ребра жорсткості для фронтальної панелі, що запобігає її деформації під впливом експлуатаційних навантажень.
Торці лайтбоксу також виробляють із композиту. Його фрезерують із заднього боку під загин, а далі і згинають під прямим кутом, утворюючи акуратні та безшовні бічні стінки. Це надає конструкції закінченого та професійного вигляду.
Підсвічування лайтбоксу здійснюється за рахунок світлодіодних модулів. Їх кількість та характеристики розраховуються спеціальною програмою. У процесі обов’язково враховуються глибина лайтбоксу та площа покриття світлодіодної стрічки. Блок живлення для кращого повітрообміну встановлюється із зовнішньої сторони конструкції – на торцях композитної основи чи каркасі.
У більшості випадків тильна сторона композитних світлових коробів відсутня, а фронтальна кришка монтується в торцевій частині до каркаса. Щоправда, існують і винятки. Так, якщо лайтбокси використовується для магазинів у ТРЦ, де конструкція монтується до стелі, зазвичай передбачається, що її має бути добре видно з обох боків. У таких випадках композит загинається, а стикування проводиться під стелею, щоб шви були непомітними.
Ціна виготовлення лайтбоксу з композиту в Києві оцінюється суто індивідуально, оскільки залежить від багатьох факторів:
Щоб дізнатися про актуальну вартість лайтбоксу з композиту, просто залиште заявку на сайті. Наш спеціаліст приїде на об’єкт, щоб зняти розміри та вибрати відповідний метод встановлення, а також допоможе з вибором дизайну майбутньої вивіски та матеріалів. На основі отриманої інформації ми підготуємо візуалізацію та складемо кошторис.
Розроблено студією SeoX