Про нас

Рекламно-виробнича компанія «Креатив»

Компанія “Креатив” – один з лідерів на ринку зовнішньої реклами і член Української Асоціації візуальної індустрії.

За 13 років нами було реалізовано 15000 вивісок різної складності і розмірів в 30 сферах бізнесу. Ми працюємо з мережами супермаркетів, стоматологічних клінік та інших мед-установ, з будівельними компаніями, торговими центрами, ресторанним бізнесом і банками по всій території України.

Чому нам довіряють?

Ми пропонуємо вирішення найважливіших питань зовнішньої реклами, гарантію якості і надійності, сучасний сервіс без форс-мажорів.

Завдяки виробництву площею 550 м² ми можемо задовольнити потреби клієнтів будь-якого масштабу і складності: від одиничних замовлень для малого бізнесу до оптових для великих компаній і великих торгових мереж.

Реалізуємо навіть найсміливіші ідеї для вивіски з точністю до частки міліметра завдяки повній комплектації сучасним обладнанням. Тому готова вивіска на 100% відповідає вашому брендбуку і виглядає, як на макеті.

Команда професіоналів з 10-річним досвідом забезпечує трьохетапну систему контролю якості. Кожен етап створення вивіски контролюється окремим фахівцем, є гарантією бездоганного результату!

Три монтажні бригади забезпечують проведення монтажних робіт по всій території України швидко і якісно. Вони мають всі необхідні дозволи на проведення висотних і електромонтажних робіт.

Саме тому новорічна реклама мережі Епіцентр сподобалася мільйонам українців. Не втрачайте час, поки інші пожинають плоди ефективної зовнішньої реклами.

Не втрачайте час! Телефонуйте нам зараз, і ми створимо зовнішню рекламу, яка ефективно виділить ваш бізнес серед конкурентів!

Розроблено студією SeoX